Vystytojai parduoda naujus butus Vilniuje: „Svarbiausia – kokybė“

Naujų butų pasiūla stebina pasirinkimo galimybėmis. Atsižvelgiant į individualius klientų lūkesčius, nekilnojamojo turto vystytojai siūlo stilingus, funkcionalius ir praktiškai išplanuotus butus. Tiesa, jei norite džiaugtis ilgalaike gyvenimo kokybe ir pirkiniu džiaugtis ne vieną dešimtį metų, turite pasidomėti, kas parduoda naujus butus Vilniuje, kokia yra vystytojo patirtis ir požiūris į klientą. Galime užtikrinti – profesionalai visuomet orientuosis į kokybę ir sieks pateisinti išrankiausių pirkėjų lūkesčius. Tiesa, tokie butai gali pareikalauti kiek didesnių investicijų, tačiau laikui bėgant šios atsipirks, taps jūsų komforto ir gerovės dalimi.

Kodėl verta investuoti į naujos statybos projektus?

Naujamiesčio NTButo pirkimas reikalauja gerai apgalvoto plano ir racionalaus finansų paskirstymo. Praktika rodo, kad didelė lietuvių dalis, pirkdami naujus namus, prašo banko paskolos. Šiuo atveju turėtumėte žinoti, kad skirtingi bankai ir kredito teikėjai numato skirtingas paskolos suteikimo sąlygas, todėl verta nueiti bent į kelias bendroves ir pasikalbėti su čia dirbančiais vadybininkais. Iš kitos pusės, paskola – tai ilgalaikis finansinis įsipareigojimas, kurio natūraliai vengiame. Būti finansiškai priklausomais reiškia tam tikrą laisvės suvaržymą. Dėl šios priežasties dalis pirkėjų nusprendžia pirkti senos statybos butą, kurio kaina gali būti net kelis kartus žemesnė. Štai čia ir reikėtų dar kartą pagalvoti.

Žinoma, senos statybos butas iš tiesų kainuoja mažiau, tai reiškia ir mažesnę paskolą arba paskolos atsisakymą. Iš kitos pusės, turite žinoti, kad pirkdami seną butą, rizikuojate. Dažna klaida – apsiribojimas skelbime pateikta kaina. Nepamirškite, kad toks butas paprastai reikalauja remonto darbų, kurie gali tapti itin brangiu iššūkiu. Be to, verta prisiminti ir senas inžinerines sistemas, kurių atnaujinimas taip pat pareikalaus didelių finansų, plius, aukštos šildymo kainos, kurios gąsdina net ir pasiturinčius gyventojus. Negalima ignoruoti ir gyvenimo patogumo faktoriaus – paprastai tokie namai nėra jaukūs, laiptinės būna purvinos, liftai dažnai genda, kaimynai nemėgsta draugijos ir t. t. Kitaip sakant, naujos statybos butas gali pareikalauti didesnių išlaidų, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje ši suma atsipirks, o jūs galėsite mėgautis maksimaliu gyvenimo komfortu.

Rinkitės jūsų lūkesčius atitinkantį NT projektą

Jei nusprendėte pirkti naujus namus – neskubėkite! Įvertinkite jums siūlomų būstų pasiūlą ir rinkitės butą, kuris atitiks jūsų išsikeltus kriterijus, pvz., Naujamiesčio NT projektas vertinamas dėl itin patogios lokacijos vietos, aukštos statybos kokybės ir patogaus būstų išplanavimo. Jauki gyvenamoji aplinka skirta maloniam laisvo laiko leidimui, patogus susisiekimas – greitam darbovietės, prekybos centrų, mokyklų ar vaikų darželio pasiekimui. Vienas svarbiausių rajono privalumų – patogi lokacija. Naujamiestis yra vos keli kilometrai nuo miesto centro ir Vingio parko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *