SEO paslaugos: analizuojame, tvarkomės, reklamuojamės

Jus gundo SEO paslaugos. Nes tai, anot jūsų, bene vienintelis būdas išsikovoti savo vietą tarp didesnę patirtį, garsesnį prekinį ženklą, platesnį asortimentą ir kitų pliusų turinčių konkurentų. Prieš surenkant šios srities specialisto telefono numerį ir užsisakant paslaugą, patartina pasidomėti, kam „pasirašote“. Tad ne tik turėsite suvokimą, ar tokia veikla jums priimtina, tačiau taip pat ir neteks pasijusti nejaukiai išgirdus jums visiškai nesuvokiamus terminus.

seo paslaugos versluiSEO paslaugos verslui jums suteikia privilegiją atsidurti tarp pirmųjų paieškos sistemų pateikiamų užklausos rezultatų. Tiesa, vietoj „privilegija“ tikslingiau reikėtų vartoti terminą „įdirbis“, kadangi specialistas deda daug pastangų, kad tinklapis būtų tinkamai paruoštas pagal paieškos sistemos reikalavimus. Tai užtikrina, jog tinklapio lankomumas, o kartu ir pardavimų apimtis, išaugs.

O dabar suskaidykime SEO paslaugas į sudedamąsias dalis:

  • Visų pirma – analizuojame. Nustatoma, su kokiais raktiniais žodžiais tikslingiausia šturmuoti rinką: tai yra kokiais terminais žmonės sukonkretiną paiešką rinkdami informaciją tam tikra tema (tarkime, dėvėti rūbai, makiažo kursai, žvejybos įrankiai internetu ir kita). Įvardijami galimi konkurentai, išanalizuojama jų veiklos strategija SEO srityje, išskiriami būsimi partneriai. Nustatoma, kokia dabartinė internetinės svetainės, su kuria ketinama dirbti, padėtis paieškos sistemoje.
  • Atliekama vidinė tvarka svetainėje (vadinamas vidinis SEO). Šio proceso metu pašalinamos galimos kliūtis ir atliekami patobulinimai, kurių reikalauja paieškos sistema. Tarkime, sutvarkomi svetainės kodai, kiekvienas pastarosios puslapis orientuojamas į konkretų raktinį žodį, pasirūpinama tinklapio prieinamumu per įvairias naršykles, reguliariu informacijos atnaujinimu ir panašiai.
  • „Nešame plačią žinią“ apie svetainę internete – išorinis SEO, kurio metu įvairiuose šaltiniuose talpinamos nuorodos apie tobulinamą svetainę. Informacijos sklaidos įrankiais gali būti SEO straipsniai, socialinių tinklapių paskyros, informacija forumuose, nuorodose kitose svetainėse ir kita. Esminė taisyklė – kokybės laikymasis. Siektina, jog toks reklamavimasis nevirstų bereikšmiu šiukšlinimu.
  • Galiausiai – patikriname, ar atlikti darbai atnešė tenkinančius rezultatus. Priešingu atveju būtina peržiūrėti SEO paslaugų planą ir koreguoti atliktus veiksmus arba imtis naujų.

1 komentaras

  1. Itin yra svarbu seo paslaugas teikiančia kompanija pasirinkti ne tik pagal jų pačių pozicijas Google paieškos sistemoje, bet ir kompanijos dydį bei amžių. Didžiausia seo patirtis ateina per ilgesnį laikotarpį. Patirtis kurios nepasisemsi Seo forumuose ar knygose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *