Mėnesio archyvas: 2017 m. liepos mėn.

Dažnai užduodami klausimai apie kreditus

Credit24 pasiūlymaiKartais mes tiesiog nežinote, kaip kreditas iš Credit24 turėtų būti suteiktas, nors paskolos variantas ir domina. Ką darome, kai nežinome? Vieni žmonės tuomet prieš pasiskolindami paklausia draugų, kiti atsakymų ieško oficialioje skolintojo svetainėje, dar kiti užduoda klausimus tiesiogiai. Tą daryti nėra sunku, kadangi komunikacija su klientais vyksta nuolat. Tiesą sakant, netgi 24 val. per parą. Tačiau, kaip rodo praktika, iš tiesų su paskolomis taip viskas susiklosto, kad tie klausimai galiausiai kartojasi, būna panašūs. Štai klausimai, kurie klausiantiesiems atrodo unikalūs, o tiems, kas tą paskolą teikia – tai tik dar vienas toks pats ir besikartojantis klausimas.

Kaip galima atidėti paskolos grąžinimą?

Iš tiesų, žmonėms pradžioje reikia, kad kas nors paskolintų. Kai jau žino, kad kažkas paskolins reikiamą sumą pinigų, tada jie džiaugiasi. Tačiau ne visada viskas būna sklandu. Tarkime, galima kartais pasiskolinti ir neturint tikrai tvirto pagrindo po kojomis bei galimybės viską grąžinti sklandžiai ir laiku. Kas tada atsitinka? Tuomet paskolos gali būti ir negrąžinamos, jeigu įmanoma tą grąžinimą atidėti. Tad ne vienam žmogui tenka vis pasukti galvą, kaip grąžinti paskolą, kai tai padaryti atrodo per sunku ar kone neįmanoma. Tuomet siekiama paskolos atidėjimo. Vertėtų tuomet kreiptis į paskolos teikėją dėl refinansavimo. Priklausomai nuo to, kokia yra jūsų mokumo informacija, paskola gali arba negali būti refinansuota. Standartiškai, kaip niekas neskolina, taip ir nefinansuoja tiems žmonėms, kurie neturi pajamų, yra daug kur prasiskolinę, kieno turtas areštuotas ir pan.

Iš kur žinoti, kada kiek mokėti už kreditą?

Skaityti straipsnį “Dažnai užduodami klausimai apie kreditus” »

Aparatūra pirmai video studijai

Audio ir videoKadaise audio, video specialistai atrodė tarsi kosmonautai – darantys kažką labai progresyvaus ir brangaus. Niekas neturėjo technikos, technologijos atrodė dar net ne dabartis, o ateitis. Tačiau dabar matome, kad iš tiesų tie, kas užsiėmė tokia veikla, jau yra seni vilkai ir neįsisavina dabartinių technologijų. O šiuolaikiniai jauni žmonės drąsiai neria į kur kas sudėtingesnes sritis, tokias kaip dirbtinio intelekto programavimas. Tad įsirengti savo vaizdo studiją dabar jau nebėra paslaptingas baugus dalykas, o kažkas realaus. Tereikia mokėti save pateikti ir šiek tiek suprasti, kokios aparatūros tau reikia, kokiomis programomis dirbsi.

Kol esi mėgėjas – pasidaryk savo portfolio

Pirmasis patarimas būtų mokytis ir kurti savo portfolio. Kiekvienas mėgėjas turi nuo kažko pradėti. Net jeigu tau per trisdešimt ir manai, kad jaunystė, kada imlus viskam buvai, jau praėjo, tai netiesa. Mes esame pakankamai gerai išauklėti įsisavinti visas technologijas, todėl ir tokie technologiniai dalykai mums nebus sunkūs. Svarbu nenuleisti rankų. Labai lengva prisitaikyti gyventi vidutinišką gyvenimą su vidutiniškai poreikius patenkinančiais pinigais ir nemėgstamu darbu, o pradėti kažką naujo sunku. Tačiau reikia suimti save į rankas ir tai padaryti. Palengva galite pradėti mokytis dirbti su vaizdu ir garsu, jaukintis audio ir video technologijas. Kiekvieną savo darbelį stengtis išbaigti iki galo, kad jis būtų kuo profesionalesnis. Net jeigu eigoje ims atrodyti, kad tai, ką darote, yra nesąmonė. Patikėkite, net geriausiems režisieriams yra buvęs toks jausmas. Tad tiesiog stenkitės iš visų jėgų ir viskas bus gerai.

Kaip pasidaryti savo portfolio? Mokykitės naujų dalykų, tačiau juos pritaikykite kaskart sukurkite kitokio tipo video darbą. Tegul jūsų tokiuose pratimuose ir portfolio darbuose atsispindi tai, kokiomis skirtingomis technologijomis, metodais mokate naudotis. Taip pat tai, kokias mintis gebate išreikšti. Pasidarykite ir individualių, ir koloboruotų darbų su kuo nors. Tegul darbai jums tiesiog dygsta iš po rankų, tegul jų būna daugiau. Vėliau, kai jau formuosite savo tikrąjį pirmąjį portfolio, visada galėsite išmesti tuos, kurie jums atrodys netinkami.

Svarbu geri kompiuteriai

Skaityti straipsnį “Aparatūra pirmai video studijai” »