Mėnesio archyvas: 2017 m. sausio mėn.

Jaukaus interjero atmintinė

Tam, kad svetaines baldai būtų tikrai gražūs, o namai jaukūs – reikia pasistengti rinktis tik tinkamus sprendimus. Vieni žmonės nori išdidžiai atrodančio interjero, kiti kuo paprastesnio, bet dauguma – jaukaus. O jaukus interjero sprendimai paprastai susideda iš kelių akcentų. Šis nedidelis gidas leis greitai sužinoti, kaip turi atrodyti namai, kad juose gyventi būtų tikrai gera ir jauku.

Šiltos spalvos

Dizainerių kurti baldaiTiek svetainėje, tiek kituose kambariuose rinkitės šiltas spalvas. Spalvų paletėje šiltos yra gelsvos, rausvos, raudonos. Kuo spalvos sudėtyje daugiau mėlynos – tuo ji šaltesnė. Šilta spalva yra artima mūsų prigimčiai, nes ji mums asocijuojasi su saugumu, kartu ir jaukumu. Taigi, namuose svetaines baldai arba sienos gali turėti šiltesnius atspalvius.

Pastelinės spalvos

Aišku, su spalvomis persistengti nereikia. Šiltos ir deginančios spalvos yra ne tas pats. Nebus gerai, jeigu spalvos tiesiog degins, akins, varys iš proto savo ryškumu. Intensyvi spalva gali mus labai sugluminti, taip pat priversti nervintis, mąstyti. Dėl to spalvas reikėtų gesinti pasteliniais atspalviais. Lai namuose būna tik vienas kitas nedidelis ryškiaspalvis akcentas, o pagrinde vyrauja šiltos, baltos, šviesios ir pastelinės spalvos. Tai tikrai užtikrins namų jaukumą.

Minkšti paviršiai

Skaityti straipsnį “Jaukaus interjero atmintinė” »

Apgamų šalinimas lazeriu – vis dažniau pasirenkama paslauga

Apgamai ne tik gadina estetinį vaizdą, bet taip pat gali būti pavojingi sveikatai, tad visada verta pagalvoti apie apgamų šalinimo procedūrą. Apgamu salinimas lazeriu yra atliekamas greitai, neskausmingai ir saugiai, ir taip pat svarbu yra tai, kad net 95 proc. atvejų nelieka randų. Kitais atvejais apgamų šalinimo žymės yra mažai pastebimos, tad nieko nuostabaus, kad ši procedūra yra pasirenkama gana dažnai. Be jokios abejonės, šiandien susirasti klinikų, kuriose yra siūloma ši paslauga, tikrai nebus labai sudėtinga, tad greitai galėsite nuspręsti, kokią kliniką vertėtų pasirinkti.

Apgamų naikinimasVisada verta pasidomėti, kokios klinikos yra palankiausiai įvertintos, ir tikrai nemažai atsiliepimų galėsite rasti naršydami internete. Be jokios abejonės, tai galės jums padėti paprasčiau nuspręsti, ar verta rinktis tam tikras klinikas. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose tokių klinikų pasirinkimas tikrai nebus siauras, tad visada galėsite nuspręsti, kokia klinikas galėtų geriausiai pasiteisinti. Dauguma klinikų turi savo internetines svetaines, kuriose yra skelbiama visa svarbiausia informacija, susijusi su paslaugų teikimu, tad netrukus bus galima pasirinkti tinkamiausią kliniką.

Skaityti straipsnį “Apgamų šalinimas lazeriu – vis dažniau pasirenkama paslauga” »