Mėnesio archyvas: 2016 m. spalio mėn.

Google reklama – efektyviausia internete

Google reklamaĮmonė „CET“ – SEO paslaugomis bei „Google“ reklama internete užsiimanti įmonė. Nesvarbu, ar atstovaujate verslo, ar privatų sektorių ir tiekiate tam tikras paslaugas arba pardavinėjate produktus – esate suinteresuoti turėti kuo sėkmingesnį verslą. Tam, kad jūsų vykdoma veikla taptų sėkminga ir pelninga, svarbiausia ją reklamuoti. Na, o reklamavimas pačioje populiariausioje organinėje paieškoje ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje visuomet suteikia teigiamos atgalinės reakcijos.

Užsisakant Google AdWords reklamą yra svarbu parinkti tinkamus raktinius žodžius, geriausiai apibūdinančius jūsų vykdomą veiklą ar parduodamas paslaugas. Reklamos skelbimas turi būti neilgas, tačiau glaustai ir aiškiai apibūdinantis, ką parduodate, ar kokią paslaugą vartotojams siūlote. Asmeniui į organinės paieškos laukelį suvedus tam tikrus žodžius, pavyzdžiui, „padangų montavimas“, būtent jūsų įmonės vykdomos veiklos reklama visoje Lietuvoje gali būti rodoma pačiame paieškos lango viršuje. Nenuostabu, jog žmonės labiausiai pasitiki daugiausiai teigiamų klientų vertinimų turinčia įmone ar privačiu asmeniu ir bus labiausiai suinteresuoti kreiptis būtent į ją.

Skaityti straipsnį “Google reklama – efektyviausia internete” »

Kaip diegiami ISO standartai?

ISO standartai9001 serijos standartais yra vadinami kokybės vadybos sistemų ISO standartai. Juos įgyvendinti galima įdiegus jau minėtos serijos sistemą ir sertifikavimą. Kiekviena įmonė turėtų būti suinteresuota gerinti kokybės priemones jų vykdomoje veikloje. Taigi, kaip vyksta bendradarbiavimas ir kaip įdiegiami šie standartai?

  • Bendradarbiavimo sutartis pasirašoma, kai yra įvertinama įmonės specifika, poreikiai. Tuomet yra numatomi etapais veikiantys ISO standartų darbai. Konsultantai ima įgyvendinti projektą jam nustatytu laiku ir terminais. Jeigu įmonė turi pageidavimų, yra prisiderinama prie jai patogaus laiko dėl projekto užbaigimo.
  • Pagrindinį reikalavimų įdiegimą sudaro procesų aprašymai, sisteminimas ir pokyčiai struktūrinėje organizacijoje. Įmonė supažindinama su ISO standartų reikalavimais, vadybos metodologija, įrankiai, papasakojama patirtis ir praktika.
  • ISO standartai yra pritaikomi informaciniu, kultūriniu ir socialiniu aspektu, siekiant ilgalaikių vadybinių tikslų.
  • Konsultacijos yra naudingos dėl suteikiamos informacijos apie įmonėje atliekamą veiklą, jos tikslus, uždavinius, rengiamus dokumentus.

Skaityti straipsnį “Kaip diegiami ISO standartai?” »