Mėnesio archyvas: 2014 m. rugpjūčio mėn.

Virtuvės baldai: kaip išsirinkti?

Virtuvės baldai paprastai yra keičiami kas 10-15 metų, ir tuomet, kai norima įsigyti naujus baldus, gana dažnai iškyla klausimas, kaip juos išsirinkti. Pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos, todėl išsirinkti tinkamiausią variantą ne visada taip paprasta, kaip atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Taigi, ką vertėtų įvertinti pirmiausia?

virtuvės baldaiVisų pirma reikėtų nuspręsti, ar baldus pirksite jau pagamintus, ar norite, kad jie būtų gaminami pagal individualų užsakymą. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas iš tiesų gali būti puikus, o kuris jų bus geresnis, tai priklausys nuo to, ar jūsų virtuvė yra standartinio dydžio, ar ne. Tuo atveju, jei virtuvė yra nestandartinė, ne visada taip paprasta išsirinkti tinkamus jau pagamintus baldus, taigi, tokiu atveju geriausia juos tiesiog užsisakyti.

Kai apsispręsite, kokie virtuvės baldai galėtų geriausiai pateisinti jūsų asmeninius lūkesčius – jau pagaminti ar gaminami pagal užsakymą, tuomet pasvarstykite, kokie baldai galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius – juk labai svarbu yra tai, kad baldai būtų patogūs. Visai nesvarbu, kokį baldų įsigijimo būdą pasirinksite, galite pasibraižyti planą, kaip turėtų atrodyti baldai – tuo atveju, jei keliausite į baldų parduotuvę, tarp gausybės siūlomų baldų nepasimesite, ir pasirinksite sau labiausiai tinkantį variantą.

Dar vienas svarbus dalykas yra tai, koks stlaviršis pasirenkamas – nors blizgus paviršius atrodo estetiškiau, tačiau matinis paviršius yra praktiškesnis, ir greitai nesusibraižo. Taigi, pasvarstykite, kuris šių pasirinkimų galėtų geriausiai pateisinti jūsų lūkesčius.

Taip pat svarbu ir tai, kokia baldų spalva bus pasirenkama – juk paprastai baldai nėra keičiami gana dažnai, todėl labai svarbu įsitikinti, kad pasirinkta spalva ilgainiui nepradės erzinti, taigi, gana dažnai palankiausia rinktis gana neutralias spalvas, kurios puikiai derės prie interjero net ir tada, kai nuspręsite pasikeisi plyteles ar tapetus.

Taigi, renkantis virtuvės baldus labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kurios tikrai gali padėti pasirinkti tokį variantą, kuris jums bus pats palankiausias. Labai svarbu tai, kad baldai pateisintų visus jūsų lūkesčius, taigi, priimant sprendimą nereikėtų skubėti.