Mėnesio archyvas: 2014 m. birželio mėn.

Kaip rinktis spintą

Spintas galima rasti kiekvienuose namuose. Jos gali būti skirtos ne tik drabužiams talpinti, bet ir kitiems daiktams. Spinta kambaryje yra beveik pas visus. Taip galima palaikyti tvarką namuose. Baldą galima pirkti parduotuvėje arba pasigaminti pagal individualų užsakymą. Vienus tenkina parduodamos spintos (jau pagamintos), o kiti ieško kažko neįprasto, įdomaus. Ne visada būna paprasta pasirinkti baldą, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kiekvienas nori, kad baldas ne tik puoštų namus, bet būtų tvirtas ir patogus naudojimui, praktiškas.

spinta kambaryjePatarimai kaip pasirinkti tinkamą spintą:

  • Pirmiausia reikėtų apsispręsti kurioje vietoje stovės baldas. Daugelis parenka vietą prieškambaryje arba kambaryje.
  • Būtinai atsižvelkite į patalpos, kurioje planuojate statyti spintą, dydį (plotą). Priešingu atveju, kad ir kaip jums patiktų baldas, jūs jo nepatalpinsite arba neliks vietos.
  • Pasirinkite spintos modelį. Dažniausiai namų šeimininkai derina prie kitų baldų, interjero.
  • Nuspręskite kokia spalva labiausiai tiks bei patiks. Vieni renkasi šviesesnes spalvas, kiti tamsesnes.
  • Galite rinktis medžiagą, iš kurios bus pagaminta spinta. Dažniausiai šie baldai būna mediniai.
  • Reikėtų apsispręsti ar spintoje drabužiams talpinti daugiau reikia vietos sulankstytiems rūbams (lentynų), ar norite sukabinti ant pakabų.
  • Daugelis mėgsta šiame balde įmontuoti veidrodžius. Tokiu būdu galite sutaupyti vietos kambaryje ar prieškambaryje, ypač jei tai maži plotai. Jums nereikės papildomai veidrodžio su spintele ar lentynėlėmis.
  • Pasirinkite kokiu būdu bus varstomos durys. Patogu yra slankiojančios, jums neprireiks palikti papildomai vietos patalpoje, kad galėtumėte atidaryti duris. Nepamirškite, kad tai svarbu, kadangi greičiausiai daiktų (drabužių) iš spintos prireiks kas dieną. Nereikėtų rinktis tokios spintos, kuri jums tiesiog graži. Visada atsižvelkite į praktiškumą.
  • Renkantis spintą, atkreipkite dėmesį į namų gyventojus. Jei gyvena maži vaikai, geriausia rinktis atsparesnes medžiagas, kadangi paviršiai gali būti pažeisti (pavyzdžiui suraižyti). Durys gali atsidarinėti sudėtingiau, kadangi mažiesiems gyventojams įprastai būna viskas įdomu. Jei namuose yra naminių gyvūnų (šunų, kačių ar kitų), taip pat, nepamirškite to, kadangi jie gali „pagražinti“ baldus.

Spinta kambaryje nebūtinai turi stovėti, ją galima įmontuoti, pavyzdžiui į sieną. Tai puikus sprendimas, jei patalpoje mažai vietos. Prieš pasirenkant spintą, rekomenduojama gerai apsvarstyti, koks sprendimas geriausias. Šis baldas įprastai tarnauja ne vienerius metus, tad reikėtų pasirinktį tikrai tinkamą. Kokybiškesnės spintos (tvirtesnės, pagamintos iš geresnių medžiagų) dažniausiai kainuoja brangiau. Nerekomenduojama rinktis mažiausiai kainuojančių baldų, kadangi jais galite naudotis ne tokį ilgą laiką, kaip tikitės.

Metaliniai lipdukai – išskirtinei reklamai

Metaliniai lipdukai gali būti tikrai puikia reklamos priemone, kuomet svarstoma, kaip galima būtų reklamą pateikti kuo originaliau. Tuo atveju, jei reklama bus išskirtinė ir patraukianti dėmesį, galite tikėtis, kad tai padės pasiekti pačių geriausių rezultatų ir leis padidinti įmonės pardavimus.

metaliniai lipdukaiŠiandien reklamuojasi tikrai daug įmonių, ir, tenka pripažinti, kad gana dažnai reklama būna erzinanti, o ypač tada, kai ji niekuo neišsiskiria iš kitų. Pavyzdžiui, jei pasirenkamos gana standartiškos reklaminės skrajutės, kurios metamos į pašto dėžutes, neverta tikėtis, kad įmonės pelnas gerokai išaugs – juk kiekvieną dieną į pašto dėžutes gauname tikrai nemažai reklamos, todėl didžioji dalis gautų skrajučių atsiduria šiukšlių dėžėje.

Skaityti straipsnį “Metaliniai lipdukai – išskirtinei reklamai” »

Sprendimai trinkelių klojimui kieme

Atėjus šiltiems orams, atnaujinti savo amų aplinką tampa dar aktualiau. Kiekvienas namo savininkas nori, kad jo namus supanti aplinka būtų tikrai graži ir džiuginanti akį, taigi, gana dažnai pasvarstoma, kokie sprendimai gali būti priimami trinkelių klojimui kieme. Tai daryti patiems gali būti gana sudėtinga, taigi, šią užduotį bene dažniausiai tenka patikėti specialistams.

trinkelių klojimui kiemeToks pasirinkimas pasiteisina tikrai dažnais atvejais, nes tam netenka sugaišti daug laiko, ir, nors tai kainuoja papildomai, tačiau galite būti garantuoti, kad viskas bus atlikta tinkamai, o rezultatas bus džiuginantis. Trinkelės tikrai gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, nes jos yra atsparios bet kokiems orams, taigi, rezultatas džiugins tikrai ne vienerius metus. Taip pat gana dažnai, norint atnaujinti kiemą, pasirenkama ir skalda, kuri atrodo tikrai labai estetiškai. Iš spalvotos skaldos gali būti sudėliojami įvairūs ornamentai bei piešiniai, taigi, tai gali atrodyti iš tiesų originaliai.

Skaityti straipsnį “Sprendimai trinkelių klojimui kieme” »