Mėnesio archyvas: 2014 m. vasario mėn.

Kreditai

Kreditai šiandien tampa vis populiaresniu būdų pasiskolinti, kai netikėtai pritrūksta pinigų. Dažnai jie pasirenkami dėl to, kad juos pasiimti gana paprasta ir tai neužima daug laiko. Kartais, norint pasiskolinti iš banko ar iš artimų bei pažįstamų žmonių, tenka kiek palaukti, kol pavyks gauti pinigus. Deja, ne visada turime laiko laukti, nes pinigų reikia nedelsiant. Taigi, tokiu atveju kreditas gali būti pačia geriausia išeitimi.

Kreditas gali būti suteiktas pilnamečiams asmenims, kurie gauna reguliarias pajamas. Kreditai paprastai neteikiami studentams ar bedarbiams, nes šie žmonės priklauso rizikos grupei – tikėtina, kad jiems nepavyks kredito grąžinti laiku. Taip pat svarbu tai, kad klientas būtų Lietuvos Respublikos pilietis ir neturėtų pradelstų įsiskolinimų. Prieš suteikiant kreditą kliento paraiška atidžiai išnagrinėjama, ir įvertinamas kliento mokumas – jei kredito prašantis asmuo atitinka reikalavimus, kreditas jam gali būti suteikiamas.

Gana dažnai klausiama, kiek praeina laiko, kol kreditai suteikiami, tačiau gana sudėtinga vienareikšmiškai atsakyti: tai priklausys nuo to, kada kreipsitės dėl kredito. Jei paraišką užpildysite kreditus teikiančios bendrovės darbo metu, pinigai jus gali pasiekti nedelsiant, o jei kreipsitės įmonės nedarbo metu, jūsų paraiška bus išnagrinėta kitos darbo dienos pradžioje. Bet kokiu atveju ilgai laukti tikrai neteks, ir dažniausiai pinigai gavėją pasiekia jau tą pačią dieną. Taigi, viskas vyksta tikrai greitai ir paprastai, todėl tai yra vienas iš patogiausių būdų pasiskolinti.

Skaityti straipsnį “Kreditai” »