Mėnesio archyvas: 2014 m. sausio mėn.

Namo pridavimas

Turbūt nereikia nė sakyti, kad namo statybos gerokai užtrunka, ir ne vien šis procesas, bet ir įvairių dokumentų tvarkymas. Taigi, tenka apsišarvuoti kantrybe ir sudėti visas pastangas į šį procesą. Galutinis formalumas – namo pridavimas, kuris ne visada toks paprastas, kaip kad gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šis žingsnis – tai namo vertinimas, ar statinys atitinka savo paskirtį ir ar gali būti saugiai naudojamas. Kartais nutinka taip, kad pasibaigia statybos leidimo terminas ir namas nepripažįstamas tinkamu naudoti. Tokiu atveju tai būna gana problematiška, taigi, šiuo atveju prireiks specialistų pagalbos.

Namo pridavimasKas tokiu atveju gali padėti? Kad namo pridavimas nebūtų toks problematiškas, galite internete pasiieškoti įmonių, teikiančių tokias paslaugas. Paprastai iškilus tokioms problemoms gali padėti įmonės, kurios sertifikuoja pastatus. Jums bus suteikta profesionali konsultacija ir parinktas optimalus problemos sprendimo būdas, taigi, problema bus išspręsta per labai trumpą laiką. Taip pat šios įmonės paprastai teikia ir energetinio naudingumo sertifikatus, kurie nuo praėjusių metų tapo tiesiog privalomi, norint parduoti būstą. Energetinio naudingumo sertifikatas pažymi, kokia yra pastato energetinio naudingumo klasė (nuo A iki G). A klasė parodo, kad pastatui apšildyti sunaudojama visai nedaug šilumos energijos, taigi, tai reiškia, kad pastatas yra labi ekonomiškas, o to siekia kiekvienas esamas ar būsimas namo savininkas. Kad energetinio naudingumo klasė būtų kuo aukštesnė, galima pagalvoti apie namo sienų šiltinimą ar priimti kitą sprendimą, kurį pasiūlys specialistai po atliktų sertifikavimo darbų.

Skaityti straipsnį “Namo pridavimas” »

SEO paslaugos: analizuojame, tvarkomės, reklamuojamės

Jus gundo SEO paslaugos. Nes tai, anot jūsų, bene vienintelis būdas išsikovoti savo vietą tarp didesnę patirtį, garsesnį prekinį ženklą, platesnį asortimentą ir kitų pliusų turinčių konkurentų. Prieš surenkant šios srities specialisto telefono numerį ir užsisakant paslaugą, patartina pasidomėti, kam „pasirašote“. Tad ne tik turėsite suvokimą, ar tokia veikla jums priimtina, tačiau taip pat ir neteks pasijusti nejaukiai išgirdus jums visiškai nesuvokiamus terminus.

seo paslaugos versluiSEO paslaugos verslui jums suteikia privilegiją atsidurti tarp pirmųjų paieškos sistemų pateikiamų užklausos rezultatų. Tiesa, vietoj „privilegija“ tikslingiau reikėtų vartoti terminą „įdirbis“, kadangi specialistas deda daug pastangų, kad tinklapis būtų tinkamai paruoštas pagal paieškos sistemos reikalavimus. Tai užtikrina, jog tinklapio lankomumas, o kartu ir pardavimų apimtis, išaugs.

O dabar suskaidykime SEO paslaugas į sudedamąsias dalis:

  • Visų pirma – analizuojame. Nustatoma, su kokiais raktiniais žodžiais tikslingiausia šturmuoti rinką: tai yra kokiais terminais žmonės sukonkretiną paiešką rinkdami informaciją tam tikra tema (tarkime, dėvėti rūbai, makiažo kursai, žvejybos įrankiai internetu ir kita). Įvardijami galimi konkurentai, išanalizuojama jų veiklos strategija SEO srityje, išskiriami būsimi partneriai. Nustatoma, kokia dabartinė internetinės svetainės, su kuria ketinama dirbti, padėtis paieškos sistemoje.
  • Atliekama vidinė tvarka svetainėje (vadinamas vidinis SEO). Šio proceso metu pašalinamos galimos kliūtis ir atliekami patobulinimai, kurių reikalauja paieškos sistema. Tarkime, sutvarkomi svetainės kodai, kiekvienas pastarosios puslapis orientuojamas į konkretų raktinį žodį, pasirūpinama tinklapio prieinamumu per įvairias naršykles, reguliariu informacijos atnaujinimu ir panašiai.
  • „Nešame plačią žinią“ apie svetainę internete – išorinis SEO, kurio metu įvairiuose šaltiniuose talpinamos nuorodos apie tobulinamą svetainę. Informacijos sklaidos įrankiais gali būti SEO straipsniai, socialinių tinklapių paskyros, informacija forumuose, nuorodose kitose svetainėse ir kita. Esminė taisyklė – kokybės laikymasis. Siektina, jog toks reklamavimasis nevirstų bereikšmiu šiukšlinimu.
  • Galiausiai – patikriname, ar atlikti darbai atnešė tenkinančius rezultatus. Priešingu atveju būtina peržiūrėti SEO paslaugų planą ir koreguoti atliktus veiksmus arba imtis naujų.

Kelionių į Egiptą metu būtina pasisveikinti su Sfinksu!

Karščiu alsuojantis Egiptas pats populiariausias į kiemus grįžus lietuviškai žiemai. Tada megztinius nusimetę tautiečiai lyg paukščiai traukia į šiltus kraštus. Kelionės į Egiptą garantuoja neišdildomus įspūdžius, kurie sukelia nuostaba net visus pasaulio kraštus išmaišiusiems žmonėms. Jei išsiilgote egzotikos ir siekiate paįvairinti savo gyvenimą, skriskite į Egiptą, kuris net ir krizės laikotarpiu išlaiko populiarumo viršūnes. Kadangi šalis gan didelė, o apsilankymo dienos ribotos – svarbiausia pasisveikinti su žymiausiomis vietomis, kurių neaplankius negalima sakyti jog buvai Egipte.

Kelionių į Egiptą metu būtina·         Gizos piramidės turbūt pažįstamos visiems. Mokykliniuose vadovėliuose jau pradinėse klasėse šalia trikampių piramidžių pateikiama informatyvi informacija apie faraonų kapus. Egiptomanija užsikrėtę tautiečiai skaito specialias knygas, o galiausiai ir gyvai savo akimis keliauja pamatyti šių stebuklų. Egiptologui tai tarsi Meka, kurią būtina aplankyti per savo gyvenimą. Cheopso piramidė, pati didžiausia iš komplekto − įrašyta į Pasaulio stebuklų sąrašą.

·         Didysis Gizos sfinksas neatsiejamas nuo kelionės į Egiptą. Jo neaplankyti tiesiog nuodėmė. Mistika apipinta gulinčio liūto su žmogaus galva skulptūra yra pati didžiausia pasaulyje. Taip pat, oficialiai, tai seniausia pasaulio monumentali skulptūra!

·         Kelionės į Egiptą metu būtina aplankyti ir Karnako šventyklą. Garbinimui ir aukojimui skirtos vietos pastatytos dievams Montui ir Mutai, Saulės dievui Amoniui ir jo žmonai. Amoniui skirta šventykla ir pati didžiausia, ir paslaptingiausia. Norintiems daugiau sužinoti apie šį Egiptiečių dievą rekomenduojama perskaityti M. Waltari romaną „Sinuhė Egiptietis“. Dokumentalizmo faktų pilna knyga, leidžia lengviau pajusti Egipto dvasią.

Egipto lankytinų vietų sąrašas yra labai platus. Didžiąją dalį sudaro Senojo pasaulio palikimas. Tačiau ši egzotiška šalis nenustoja stebinti. Jei esate šiuolaikinio pasaulio propaguotojas, tuomet Ras Mohammed parkas kaip tik jums. Jame galite iš arčiau susipažinti su Raudonosios jūros flora ir fauna. Kairo bokštas siekianti beveik 200 metrų taip pat daugeliui palieka nepamirštamą įspūdį. Jei manote jog ši šalis tinkama, nusipirkite kremo nuo saulė ir pirmyn!