Mėnesio archyvas: 2013 m. lapkričio mėn.

Virtuvės baldai: klausimai ir atsakymai

Virtuvės baldus esame pratę keisti kas 15-25 metus, ir kartais tampa tikrai sudėtinga išsirinkti tokius baldus, kurie ne tik patiktų, bet ir tiktų konkrečiai virtuvei. Virtuvės baldai gali būti perkami baldų parduotuvėse arba užsakomi. Norintiems užsisakyti virtuvės baldų komplektą dažnai iškyla klausimų, taigi, bandysime į juos atsakyti.

Kaip viskas vyksta, kaip užsakyti virtuvės baldus? Visų pirma, išsirinkite įmonę, teikiančią tokias paslaugas. Galite jų susirasti tiesiog internetu: kai kurios įmonės savo internetiniame puslapyje skelbia ir preliminarias kainas, taigi, galite išsirinkti tokią įmonę, kuri gali  pasiūlyti palankiausią kainą. Galite nuvykti į jų saloną arba užsisakyti baldus internetu – projektuotojas atvyks į jūsų namus ar biurą, priklausomai nuo patalpos, kuriai reikalingi virtuvės baldai. Prieš pradedant projektavimo darbus, paprastai tenka sumokėti užstatą ir pasirašyti sutartį.

Skaityti straipsnį “Virtuvės baldai: klausimai ir atsakymai” »

Pirtys

Tikrai dauguma mūsų mėgstame pirtį. Joje smagu apsilankyti ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą. Tai – puikus atsipalaidavimo būdas, pirtyje galime pabūti ir vieni, ir su draugų kompanija, taigi, joje praleistas laikas visada naudingas. O ką jau kalbėti ir apie pirties teikiamą naudą. Pirtį galima išsinuomoti kelioms valandoms ar savaitgaliui, tačiau nuolat ją nuomojantis per kelerius metus pirčių mėgėjams susidaro visai nemenka pinigų suma, kuri mokama už šį malonumą. Taigi, jei labai mėgstate pirtį, ir joje lankotės dažnai, vertėtų pasvarstyti ir apie nuosavos pirties įsigijimą ar statybą. Pirtys gali būti  suręstos iš rąstų, sukaltos iš lentelės, mūrinės ir t.t. Taip pat jos gali būti įrengtos ir namo rūsyje, taigi, nereikės rūpintis pirties statybomis. Taip pat galima įsigyti jau pastatytą pirtį ant ratų – tai labai patogu, nes pirties vietą galima nuolat keisti. Jei nuspręsite pirtį statytis patys, tai, be jokios, abejonės, reikalaus laiko ir tam tikrų žinių. Kadangi šiuolaikiniame pasaulyje vis sunkiau rasti laisvo laiko, jei pirtį nuspręsite statytis patys, tai gali gerokai užtrukti. Dažnai nutinka taip, kad, kai pirties statybos užsitęsia pernelyg ilgai, tiesiog prarandamas entuziazmas , ir statybos gali būti tiesiog atidedamos neribotam laikui. Kad taip nenutiktų, patartina prieš imantis statybų gerai apgalvoti, kiek laiko galėsite tam skirti, ir kada planuojate užbaigti statybos darbus. Šio plano patartina ir laikytis, priešingu atveju, šis darbas gali būti tiesiog paliekamas neužbaigtas.

Pirtys Skaityti straipsnį “Pirtys” »