Mėnesio archyvas: 2013 m. spalio mėn.

MSI kompiuteriai

Ieškote naujo kompiuterio, tačiau nežinote ką pasirinkti? Nenusivilkite, panašioje situacijoje atsiduria išties didelė dalis vartotojų. Informacinių technologijų sektoriuje pasiūla yra itin didelė, tad žmonės, kurie neturi pakankamai žinių itin sunkiai pasirenka prekes. Kompiuterio pasirinkimas priklauso nuo begalės skirtingų aspektų, tad negalima teigti, jog vienas gamintojas ar modelis pateisins visų vartotojų lūkesčius. Neretai kompiuteriai yra pasirenkami pagal gamintojo populiarumą. Visgi, tai ne visada pasiteisina. MSI kompiuteriai yra galbūt mažiau žinomi, tačiau tai nereiškia, jog jie nusileidžia savo siūlomų prekių kokybe ar ilgaamžiškumu. Vien tai, jog jie nėra reklamuojami, leidžia sutaupyti įsigyjant vieną ar kitą prekę. Taigi, jei ieškote kompiuterio ir norite išbandyti naujas alternatyvas, ši firma jums gali tai pasiūlyti.

Skaityti straipsnį “MSI kompiuteriai” »

Naujos statybos butai

Kiekvienas pirkėjas perkantis butą susiduria su dilema. Sudėtinga apsispręsti kokį butą pirkti: naujos ar senos statybos? Visi žinome, kad nekilnojamasis turtas yra puiki investicija, o kiekvienas investuotojas nori, kad būtent jo investicija būtų kuo sėkmingesnė. Pavyzdžiui, naujos statybos butai Vilniuje bus labai gera investicija, o štai sodybos pirkimas gūdžiame kaime – netinkama. Nekilnojamojo turto rinkos specialistai teigia, kad tuomet, kai Jūsų turtas bėgant metams nenuvertėja, o vertė kyla – Jūs laimite.

naujos statybos butai VilniujeKuo patrauklūs naujos statybos butai Vilniuje? Visų pirma, tai puiki vieta. Juk tai sostinė, kurioje butų paklausa didžiausia šalyje. Šiuolaikinis pirkėjas turi rinktis ir tinkamą vietą šiame mieste. Juk nebus toks pats butas Vilniaus pakraštyje ir centre? Ką Jūs labiau vertinate: miesto privalumus ar ramybę gamtoje? Kokio dydžio buto ieškote? Ar Jums svarbu nedidelės šildymo sąskaitos? Nuo to priklauso ką pasirinkti. Net ir miesto centre ar netoli nuo jo galima išsirinkti puikią vietą naujam būstui. Vertinate gamtą? Jums nebūtina pirkti butą miesto pakraštyje ar net užmiestyje. Vilniuje yra daug naujų butų šalia parkų. Gražiai sutvarkyta aplinka šalia Jūsų namų ir tuo pačiu puikus susisiekimas su visais miesto rajonais. Buto dydis taip pat svarbus. Neverta įsigyti itin didelio, jeigu gyvenate vienas. Atsižvelkite į savo ir jei turite savo šeimos poreikius bei pomėgius. Mažesnis butas tiks net ir didelei šeimai, jeigu jos nariai nuolat kur nors keliauja, eina, lanko įvairius užsiėmimus. Tuomet namuose būnama labai mažai ir poreikio išlaikyti didelį būstą nėra. Daugelis galvoja, kad reikia įsigyti kuo mažesnį butą tam, kad kuo mažiau mokėti už šildymą žiemos metu. Tačiau naujos statybos butai yra itin šilti ir šildymo kainos nedidelės. Tokiu atveju neverta labai taupyti ploto atžvilgiu.

Skaityti straipsnį “Naujos statybos butai” »

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai populiarūs ir šiandien. Nieko nuostabaus, juk tai pakankamai ekologiška ir ekonomiška, taigi, juos renkasi tie, kurie rūpinasi ekologija, ir, žinoma, savo pinigine.

kieto kuro katilaiĮkurti ugnį naudojami atsinaujinantys gamtos ištekliai, kurie dengia maždaug 40 procentų mūsų šalies paviršiaus. Taigi, kieto kuro katilai gali būti naudojami ir ten, kur negalite naudoti dujų. Be to, nereikia rūpintis dujų kaina, kuri, niekam ne paslaptis, laikui bėgant tik auga.

Skaityti straipsnį “Kieto kuro katilai” »

Nestandartiniai baldai

Vieni norime išskirtinio ir originalaus interjero, kiti norime sutaupyti vietos, kambarius apstatant baldais. Esama daugybė skirtingų butų išplanavimų, todėl kartais norisi kažką pakeisti ir tiesiog padaryti kažką savaip. Kartais tai tiesiog būtina, kad kambariai būtų atskirti slenkančiomis durimis, pavyzdžiui, kad katė ar šuo negalėtų patekti į kurį nors kambarį, o kartais norisi iš vieno kambario pasidaryti du (tai itin aktualu tiems, kurie gyvena vieno kambario bute, kambarys paprastai būna pailgas ir gana didelis) arba tiesiog nori sutaupyti erdvės ir įsirengti sieninę spintą ar drabužinę. Tokiais atvejais sunkiai išsiverstume be slenkančių sistemų. Taip pat, norint išplanuoti kambario apstatymą baldais, ne visada išsirenkame jau pagamintų baldų, todėl reikalingi nestandartiniai baldai, kurie gali būti tiesiog užsakomi, kad juos pagamintų.

Slenkančios sistemos šiandien gana populiarios, tačiau dažnas klientas negali apsispręsti: rinktis plienines araliumines slenkančias sistemas. Iš tiesų labai didelio skirtumo nėra, ką pasirinkti, tiesiog aliuminės slenkančios sistemos yra brangesnės, tačiau labiau atsparios drėgmei bei veikia kiek tyliau. Jei jūsų namuose  kiek drėgna (paprastai senos statybos namuose būna drėgniau) , tai galite išspręsti dažniau vėdindami namus bei įsigiję elektrinį drėgmės rinkiklį. Klientai teigia, kad plieninės slenkančios sistemos tarnauja maždaug 10 metų, taigi, tai gana ilgas laiko tarpas.

Skaityti straipsnį “Nestandartiniai baldai” »

Starlike.lt – drabužiai skubantiems

Internetinės parduotuvės, prekiaujančios drabužiais, gali padėti sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Pavyzdžiui, internetinė parduotuvė www.starlike.lt siūlo platų prekių asortimentą už tikrai prieinamą kainą. Laiko ir pinigų taupymas šiandien aktualus kiekvienam praktiškam žmogui.

starlikeKodėl reikėtų apsipirkti būtent internetu? Kartais prireikia gana specifinės avalynės ar drabužių, todėl ne visada turime laiko važinėti po specializuotas drabužių parduotuves, be to, jų ir darbo laikas gana ribotas, ir dažnai kertasi su mūsų pačių darbo laiku. Žinoma, kartais galima apsipirkti ir per pietų pertrauką, tačiau gana dažnai tenka šiek tiek pavažiuoti. Tuo tarpu internetinėse parduotuvėse gali būti perkami neperšlampami rūbai, darbinė avalynė ir t.t. Tokie specifiniai drabužiai, kaip neperšlampami rūbai, gali būti internetu praktiškai bet kuriuo paros metu, tiesiog jūsų užsakymas bus patvirtintas internetinės parduotuvės darbo metu. Tačiau jūs nesugaišite papildomai laiko, nes tuomet, kai jūsų užsakymas bus patvirtintas, jums teliks laukti, kada prekės bus pristatytos į jūsų pasirinktą vietą – į namus ar darbovietę, priklausomai nuo to, kaip patogiau jums.

Skaityti straipsnį “Starlike.lt – drabužiai skubantiems” »