Mėnesio archyvas: 2013 m. rugsėjo mėn.

Tepalų keitimas – viena dažniausiai teikiamų autoservisų paslaugų

Kiekvienam vairuotojui yra tekę keisti tepalus, o kur daugiau tai padaryti, jei ne autoservise? Tepalų keitimas neužima daug laiko, paslauga atliekama greitai ir kokybiškai.

Tepalų keitimasŽinoma, autoservise atliekamos ne vien šios paslaugos, bet ir akumuliatoriaus patikra ar kitokie patikrinimai, kuriuos reikėtų atlikti periodiškai. Kodėl tai geriausia atlikti autoservise? Visų pirma, autoservise dirba šios srities profesionalai, todėl būsite tikri, kad paslauga bus atlikta profesionaliai ir kokybiškai. Kai kurie vairuotojai tepalus keičia ir patys, tačiau ne visi turi garažą, kur galėtų tai atlikti. Laiku nepakeitus tepalų, labiau dyla variklis, todėl geriausia tai atlikti laiku – pravažiavus tam tikrą kilometrų skaičių.

Tepalų keitimas patiems, o ne vykstant į autoservisą, gali būti gana sudėtinga, nes tenka palįsti po automobiliu, o tam neturint reikalingų sąlygų, net ir paprasta procedūra gali būti gana sudėtinga.

Skaityti straipsnį “Tepalų keitimas – viena dažniausiai teikiamų autoservisų paslaugų” »

Ergo draudimas

Ergo draudimo grupė viena iš didžiausių visoje Europoje. Draudimas šiandieną atlieka svarbų vaidmenį žmonių gyvenime. Niekada nežinote, kas gali nutikti rytoj, po mėnesio ar po metų. Apsidrausti yra naudinga. Nemažai reikiamos informacijos galite rasti interneto svetainėje  draudimas.lt. Čia yra galimybė sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, netgi yra skaičiuoklė, kurios pagalba galite pasiskaičiuoti individualiai mokėtinas sumas. Tai patogu ir prieinama kiekvienam, kuris turi veikiantį internetą.

ergoErgo teikiamos paslaugos:

  • Galite apdrausti automobilį ar kitą transporto priemonę.
  • Galimas turto draudimas. Tai yra svarbu kiekvienam gyventojui, kuris turi vertingo turto (pavyzdžiui namą, butą ar kt.)
  • Čia galite įsigyti sveikatos draudimą. Ši draudimo rūšis aktuali kiekvienam gyventojui, kadangi, galima teigti, kad tai, bene, svarbiausias dalykas žmogui.
  • Civilinės atsakomybės draudimas.
  • Mėgstantiems keliauti siūlomas kelionių draudimas. Vykti į svetimą šalį neapsidraudus nepatariama, yra rizika.
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Šis draudimas svarbus, nei vienas nėra apdraustas nuo netikėtumų. Toks draudimas būtinas kiekvienam.
  • Klasikinis kaupiamasis gyvybės draudimas.
  • Studijų draudimas. Tai puiki galimybė studijuojantiems, studijas galima apdrausti.
  • Investicinis gyvybės draudimas.
  • Pensinis draudimas.

Skaityti straipsnį “Ergo draudimas” »

Plastikos chirurgai

Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja plastinės operacijos. Sunku pasakyti, kodėl taip yra: ar dėl populiariosios vartotojiškos visuomenės požiūrio į kūną ar dėl to, kad plastinės operacijos šiandien dar labiau prieinamos nei anksčiau. Šiandien Lietuvoje galima rasti tikrai ne vieną plastikos chirurgijos centrą, kuriame dirba kvalifikuoti plastikos chirurgai, o kainos pastaraisiais metais taip pat ženklai sumažėjo, taigi, plastinės operacijos dabar dar labiau prieinamos. Be to, šiandien plastinės operacijos gali būti atliekamos ir išsimokėtinai, taigi, tai sau leisti gali vis daugiau žmonių.

Plastikos chirurgaiPsichiatrai pripažįsta, kad plastinės operacijos gali taip smarkiai populiarėti dėl socialinės medijos peršamo modelio, koks turi būti moters kūnas, ir koks turėtų būti vyro kūnas. Tai, žinoma, gali įvaryti nemažai kompleksų: kasdien per televizorių galime pamatyti apsinuoginusių patrauklių žmonių, ypač įsijungus kurį nors muzikinį kanalą. Atrodo, kad vaizdo klipų, kuriame filmuojasi apsirengę žmonės, jau net ir nebebūna. Psichiatrai sutinka, kad kritiškai į viską žvelgiančiam žiūrovui tokie vaizdo klipai gali ir nedaryti tokios didelės įtakos, kad kiltų noras darytis plastines operacijas, tačiau paaugliams peršasi klaidinga nuomonė, kad tai, kas rodoma, yra būtent tai, kas rodoma, ir yra tai, kaip turi atrodyti „tikra moteris“ ir „tikras vyras“. Pedagogai teigia taip pat pastebėję, kad vis daugiau mergaičių, 7-10 klasės moksleivių, teigia, kad užaugusios norėtų būti aktorės, dainininkės ar manekenės, nes tai, ką jos mato per televizorių, joms atrodo gražu, tarsi svajonė, kuri gali virsti siekiamybe.

Skaityti straipsnį “Plastikos chirurgai” »

Automobilių stiklų keitimas – kodėl tai tenka daryti?

Automobilių stiklų keitimas – gana dažnai teikiama paslauga vairuotojams. Kartais automobilių stiklai įskyla ir dėl visai apmaudžių aplinkybių, tačiau dažnai dėl to būna kaltas ir pats vairuotojas. Kartais automobilių stiklus tenka keisti ir dėl pačių vairuotojų kaltės – automobilių stiklai ne visada prižiūrimi būtent taip, kaip tai reikėtų daryti, todėl stiklai greičiau nusidėvi, susilpnėja, ir, žinoma, dėl to lengviau gali įskilti ar įdužti.

automobilių stiklų keitimasTaigi, kaip reikėtų prižiūrėti automobilių stiklus? Visų pirma paminėsime, atrodytų, visai paprastą taisyklę – automobilių langus būtina periodiškai plauti, nepriklausomai nuo to, koks sezonas būtų – ar vasara, pavasaris, ruduo ar žiema. Dažniausiai esame pratę dažniau plauti langus vasarą, nes ant stiklų prisikaupia pernelyg daug dulkių. Tuo tarpu žiemą dažnai pamirštame apie tai, ir langų tiesiog neplauname. O to nedarome visai be reikalo. Žiemą ant stiklų kaupiasi druskos, kurios gali graužti stiklą. Plaunant langus turi būti naudojamas stiklų ploviklis, kuris pašalintų ne tik nešvarumus, bet ir druską, kuri braižo stiklą. Stiklų ploviklis taip pat užtikrins, kad visi nešvarumai bus pašalinti lengviau ir efektyviau. Ko dar negalima daryti? Negrandykite nuo stiklo neatšilusio ledo, nebūsite į užšalusius langus karštos oro srovės, taip pat ledo negalima bandyti atšildyti karštu vandeniu. Visi šie dalykai gali lemti stiklo įtrūkimus. Klausite, ką daryti? Idealiu atveju, automobilį reikėtų laikyti garaže – būsite tikri, kad žiemą langai tiesiog neužšals, taigi, išvengsite daugybės nepatogumų. Garažų nuoma šiandien kainuoja ne taip ir daug, taigi, tikrai tai galite sau leisti bent jau šaltuoju metų laiku.

Skaityti straipsnį “Automobilių stiklų keitimas – kodėl tai tenka daryti?” »

Vienos „įkandamiausių“ ir praktiškiausių – plieninės stogų dangos

Vasara ir ankstyvas ruduo – pats metas pagalvoti apie stogo dangos keitimą. Juk, kaip pastebima, daugiausia stogai būna nuniokojami po rudens vėtrų ir žiemos, kai stogus nukloja storas sniego sluoksnis. Rudenį, kai lyja, per kiaurus stogus vanduo laša į vidų: dažnai dėl to apliejamos sienos, sugadinami baldai, namuose atsiranda ir pelėsis. Be to, pro kiaurą stogą išeina ir daugiausia šilumos, todėl stogus keisti ir apšiltinti pirmiausia rekomenduoja namų apšiltinimo paslaugas teikiančios įmonės. Vis dažniau ir per televiziją girdime rekomendacijas, susijusias su stogų danga: senas asbestinis šiferis gali kelti grėsmę mūsų sveikatai. Todėl kai kurie žmonės, pateikę tinkamas paraiškas, netgi gali tikėtis tam tikros dalies kompensacijos už išlaidas, kurias žmogus patyrė keisdamas seną stogą nauju. tačiau kaip pasirinkti tinkamą stogo dangą?

Kokios geriausios stogų dangos?

plieninės-stogų-dangosEkspertai vis dar nesutaria, kokia stogo danga yra pati geriausia. Vienos dangos turi vienų savybių, kitos – kiek kitų. Taigi čia savivaliauti nereikėtų: geriausia pasitarti su specialistais, kurie ir patars, kurios rūšies stogo danga yra labiausiai verta jūsų dėmesio. Šiandien gyvenamiesiems namams ypač dažnai parenkamos plieninės stogų dangos. Kuo jos ypatingos? Pirma, jos gaminamos remiantis naujausiais išradimais chemijos, saugos nuo korozijos, plieno dengimo apsauginėmis medžiagomis srityse. Labai svarbu įsitikinti, kad stogo dangą gamina patikima ir žinoma įmonė, turinti ilgametę patirtį gaminant stogų dangas. O dėl kokių priežasčių galime išskirti plienines dangas? Pirma, jos yra vienos pigiausių. Kvadratinio metro kaina – ne ką didesnė, nei kitų medžiagų, kartais – ir kur kas mažesnė.

Skaityti straipsnį “Vienos „įkandamiausių“ ir praktiškiausių – plieninės stogų dangos” »