Mėnesio archyvas: 2013 m. rugpjūčio mėn.

Rekuperatorių nauda

Greičiausiai pastebėjote, jog didžiąją savo dienos dalį praleidžiate namuose, darbe ar kitose patalpose. Nors visiems ir yra gerai žinoma, jog kuo ilgiau reikia būti gryname ore, tai įgyvendinti nėra taip paprasta. Kiekvienas iš mūsų turi darbą, namų ruošos pareigas ir kitus dalykus, kuriuos reikia atlikti. Nesvarbu ar esate jauna mama, ar verslininkas, siekiantis pakilti karjeros laiptais. Žinant faktą, jog negalime sau leisti mėgautis gamta bei grynu oru, būtina pasirūpinti, jog namuose galėtumėte kvėpuoti švariu oru. Svarstote, pastarasis gali būti negeras? Pabandykite prisiminti dienas, kai nei iš šio nei iš to ima skaudėti galvą ir darosi silpna. Tokiose situacijose atveriami langai ir skatinama ventiliacija, nes tik taip į savo organizmą galite įsileisti švaraus deguonies. Visgi, pradaryti langai nėra itin ekonomiškas pasirinkimas, juk tokiu būdu iš namų išleidžiate visą šilumą. Taigi, jei ieškote išeities – rekuperatoriai jums gali ją pasiūlyti.

ventiliacijaOrganizmas yra sukurtas taip, jog be deguonies negalime išgyventi. Oras turi milžiniškos įtakos mūsų savijautai bei emocinei būsenai. Dėl šios priežasties dar seneliai mėgdavo sakyti, jog nuolatos reikia eiti į lauka "pravėdinti galvą". Žinoma, šis posakis yra netiesioginis, tačiau tame yra itin daug tiesos. Švarus ir grynas oras mus aprūpina deguonimi, tad galime atsipalaiduoti, jaustis energingi. Visgi, sėdint namuose ar biure tai padaryti nėra labai paprasta. Praviri langai gali būti išeitis tik šiltaisiais metų laikais, tačiau ko griebtis žiemą? Ventiliacija tokiu metų laiku yra itin svarbi, juk patalpose tenka susidurti su itin kartu oru, na o atviras langas gali sukelti daugiau nesklandumų nei privalumų. Iš lauko ateinantis šaltis gali sukelti peršalimą, slogą ar kitas ligas, na o tai nėra rezultatas. kurio tikimasi. Tuo tarpu rekuperatoriai gali įleisti gryną orą į patalpas be jokių pašalinių poveikių, tai išties puiku, tiesa?

Skaityti straipsnį “Rekuperatorių nauda” »

Židiniai – kai norisi jaukumo

Artėjant šaltesniems orams, tenka pasirūpinti, kad namuose būtų šilta ir jauku. Bene geriausiai tai užtikrina židiniai, kurie daugumai žmonių asocijuojasi su jaukumu ir romantika. O kaip gi kitaip: tai ne tik atrodo estetiškai, bet ir turi praktinę naudą: namuose tampa šilta ir malonu. Kai kurie žmonės sutinka, kad jiems šeimos idilė asocijuojasi su sėdėjimu prie židinio su savi mylimiausiais asmenimis.

ŽidiniaiKratki firmos židiniai pasižymi aukšta kokybe bei prieinama kaina, todėl tai atitiks kliento poreikius ir pateisins lūkesčius. Vis dėlto, neužtenka vien tik išsirinkti židinį: reikėtų apgalvoti ir jo įrengimą.

Skaityti straipsnį “Židiniai – kai norisi jaukumo” »

Įmonių atributika

Šiais laikais išskirtinumas yra vienintelis aspektas, kuris mus gali išskirti iš aplinkinių. Mes gyvename amžiuje, kai bene kiekvienas mintis ar idėja gali būti įgyvendinta akimirksniu, tad priimti originalius sprendimus yra išties sudėtinga. Visgi, įdedant šiek tiek darbo bei pasitelkiant gerus specialistus, visada galima atrasti šį tą naujo. Versle originalumas yra ne ką mažiau reikalingas nei kasdieniame gyvenime, juk norint išsiskirti iš kitų gamintojų ar paslaugų tiekėjų yra išties didelis iššūkis. Taigi, jei dar neatradote savo nišos – pateiksime pasiūlymą. Graviravimas lazeriu yra žinomas jau seniai ir naudojamas dovanų ar aksesuarų puošimui. Visgi, tai tikrai nėra vienintelė jo paskirtis. http://www.graviruojam.lt galite rasti išties originalius specialistų sprendimus, kuriais yra kuriami įmonių aksesuarai, prekiniai ženklai ar atributika. Taigi, galbūt tai gali tapti ir jūsų verslo išskirtiniu ženklu?

Skaityti straipsnį “Įmonių atributika” »

Apie dviračius

Važinėjimą dviračiu yra pamėgę gausybė žmonių. Pamažu dviratis yra renkamasis ne vien dėl sporto ar laisvalaikio praleidimo, tačiau vis dažniau jis tampa naudojamas kaip transporto priemonė. Norint, kad kelionė dviračiu teiktų malonumą ir būtų efektyvi būtina įsigyti tinkamą dviratį. Šiuo metu egzistuoja didelė dviračių pasiūla, todėl galite rinktis iš įvairių dviračių tipų, dydžių, paskirties, spalvos ir panašiai.

Kokį dviratį pasirinkti?

dviračiaiTradiciškai dviračiai yra skirstomi į 4 tipus: miesto, kelioninius, kalnų ir sportinius. Miesto dviratis – tai toks dviratis, kuris skirtas važiuoti santykinai trumpomis atkarpomis, yra sunkus, neturintis daug pavarų. Taip pat miesto dviračiai yra skirstomas į vyriškus ir moteriškus.

 Kelioninis dviratis tai toks dviratis, kuris yra pritaikytas važiuoti ilgesnėms kelionėms bei vežti nemažai bagažo. Nuo kitų dviračiu paprastai skiriasi tuo, kad yra ganėtinai galingi, turintys daug pavarų. Kelioniniai dviračiai puikiai tinka ir paprastiems pasivažinėjimams, tačiau kainuoja brangiau, todėl yra rečiau įsigyjami.

Skaityti straipsnį “Apie dviračius” »

Šlapi tapetai – paprastesniam remontui

Lietuvoje įprasta kardinaliai atnaujinti namus kas maždaug 10 metų, tačiau kars nuo karto norisi šiek tiek pagražinti sienas ar lubas. Tačiau, ką daryti, jei neįstengiate samdyti remonto darbų specialistų, o sienos nėra labai lygios? Šiuo atveju geriausias pasirinkimas – šlapi tapetai, kurie užtikrins, kad remonto darbai eisis sklandžiai ir greitai, o rezultatas bus geriausias.

Šlapi tapetaiŠlapi tapetai pasižymi tuo, kad juos paprasta paruošti: nereikės matuoti sienos aukščio ir karpyti tapetų rulono, o dar geriau tai, kad nereikės rūpintis, kad tapetų raštas neatitiks ar matysis tapetų sudūrimai. Skysti tapetai labai greitai paruošiami naudojimui: išsirenkate norimą tapetų spalvą (parduotuvėse galima rasti apie 300 skirtingų atspalvių, o juos taip pat galima maišyti tarpusavyje, todėl tikrai išgausite norimą spalvą), skysti tapetai būna miltelių pavidalu, todėl juos reikės sumaišyti su vandeniu. Išgavus reikiamą skystų tapetų konsistenciją, tapetai gali būti tepami ant sienų. Specialistai rekomenduoja tapetus tepti medine mentele – metalinė mentelė gali palikti nelygumų. Mišinį rekomenduojama tepti 1-10 mm sluoksniu, tačiau galima ir nedidelė paklaida. Nereikėtų jaudintis, jei iškart užtepus matysis nelygumai – tapetams džiūstant, nelygumai išsilygins.

Skaityti straipsnį “Šlapi tapetai – paprastesniam remontui” »