Mėnesio archyvas: 2013 m. liepos mėn.

UAB steigimas – žinių reikalaujantis procesas

Daugelis žmonių Lietuvoje domisi, kaip įsteigti įmonę. Pabandysime paaiškinti pagrindinius šios procedūros niuansus, pliusus ir minusus. UAB steigimas – nelengva užduotis, tačiau viskas tampa kur kas paprasčiau, jeigu žinome aktualios, su įmonių steigimu susijusios informacijos. Lietuvos respublikoje egzistuoja keli teisiniai dokumentai, reglamentuojantys įmonių steigimo veiklą. Tai Civilinis kodeksas ir pavieniai įmonių veiklos įstatymai. Pagal teisinį statusą Lietuvoje populiariausios uždarosios akcinės bendrovės, sutrumpintai UAB.

UAB-steigimasPirmasis etapas – įmonės pavadinimo pasirinkimas. Negalima steigti įmonės tokiu vardu, kuris jau egzistuoja, taip pat negalima ir sugalvoti pernelyg panašaus į kitos įmonės pavadinimo. Įmonių pavadinimus galima rasti specialiame internete publikuojamame sąraše arba įmonių kataloge. Jeigu norimo vardo įmonė jau įkurta, galima kreiptis į įmonės savininkus sakant: perku UAB.

Skaityti straipsnį “UAB steigimas – žinių reikalaujantis procesas” »

Fasadų šiltinimas

Kiekvienas svajoja apie šiltus ir jaukius namus. Todėl apie namo apšiltinimą reikėtų galvoti dar prieš jį statant. Tačiau dažnai nutinka taip, kad apšiltinimui neskiriama daug dėmesio, naudojamos  prastos kokybės ar netinkamos namo fasadui  šiltinimo medžiagos. Tad pastaruoju metu  daugeliui itin didelį galvos skausmą kelia šildymo kainos, o išlaikyti šilumą namuose tampa gana sudėtinga.

fasadų šiltinimasPuiki išeitis, norinti sutaupyti namų šilumą yra fasadų šiltinimas. Tai procesas, kurio metu prie išorinių namo sienų paviršiaus yra tvirtinamos specialios izoliacinės medžiagos, kurios neleidžia prasiskverbti šilumai iš jūsų namų. Svarbu pabrėžti, kad toks šiltinimas yra vienas labiausiai vertinamų būdų, siekiant, kad jūsų namas taptų ekonomiškas ir puikiai izoliuojantis šilumą. Šiltinimas suteiks jūsų būstui maksimalų sandarumą.

Paprastai šiltinimui naudojamos tokios medžiagos, kaip ekovata, poliuretanas, termoputa bei polistirenas. Norint pasirinkti tinkamą medžiagą, geriausia yra kreiptis į specialistus, kurie patars kuri medžiaga yra tinkamiausia jūsų fasadui. Idealiu atveju galite paprašyti atlikti termovizinį namo tyrimą, kurio metu specialaus prietaiso pagalba, bus nustatoma pro kur iš jūsų namo dingsta šiluma. Atliekant šį tyrimą yra nustatomi namo konstrukcijų defektai, randamos tikslios vietos, kuriose reikalinga renovacija. Taigi, šis tyrimas iš pirmo karto padeda atlikti apšiltinimą reikiamoje vietoje, o tai leis sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų.

Skaityti straipsnį “Fasadų šiltinimas” »

Fotografavimas

Fotografas svarbus visuomenėje nuo seno. Kiekvienas nori įamžinti nepakartojamas bei svarbias gyvenimo akimirkas, kurios niekada nepasikartos. Fotografo darbas yra be galo atsakingas, kadangi jei nepavyksta padaryti nuotraukų gali būti padaryta didelė žala. Jei ruošiatės svarbiai šventei (vestuvėms, krikštynoms, gimimo dienos šventei ar kitoms) svarbu, kad žmogus, kuris fotografuos (vestuvių fotografas, krikštynų fotografas ar kitas) būtų patikimas, turėtų patirtį bei geras rekomendacijas. Kiekvienas žmogus nori, kad nuotraukos būtų kokybiškos, nepriekaištingos, tinkamai parinkta šviesa, jei reikia pakoreguotos spalvos.

fotografasŽmogus krikštijamas dažniausiai vieną kartą gyvenime – tai be galo svarbi šventė tėvams,giminaičiams, artimiesiems ir, žinoma vaikui. Krikštynų fotografavimas turėtų būti tobulas, ne kiekvienas fotografas gali tai garantuoti. Kaip pasirinkti, kuris vestuvių fotografas, krikštynų ar tiesiog fotografas geriausias?

Skaityti straipsnį “Fotografavimas” »

Kas yra hostingas?

Pastaruoju metu labai dažnai galima sutikti žodį hostingas. Ir nors šis žodis šiandien labai dažnai sutinkamas tiek internete, tiek spaudoje, retas žmogus galėtų tiksliai įvardinti kas tai yra. Būtina žinoti keletą svarbių dalykų apie hostingą. Tad kas yra hostingas? Kas jį sudaro? Kam jis yra reikalingas? Pateiksime atsakymus į visus šiuos klausimus.

hostingasTrumpai tariant, hostingas yra internetinių paslaugų grupė, kuri apima www puslapių talpinimą bei elektroninio pašto, virtualių dedikuotų serverių, klientams priklausančių standartinio dydžio bei klientams priklausančių nestandartinės įrangos prieglobas. Apie kiekvieną iš šių prieglobų pakalbėsime plačiau.

Skaityti straipsnį “Kas yra hostingas?” »